Tarayıcınız desteklenmiyor. Edge, Chrome, Safari yada Firefox kullanın.

₺300 ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz teslimat Hemen Keşfet

23 Nisan'a Özel Tüm Ürünlerde Sepette %23 İndirim!

Dr. Brown's

Hakkında

Dr. Brown’s anti kolik biberonları 1996 yılında Amerikalı bir Doktor Craig Brown tarafından tasarlanmıştır. Bu özel biberon içinde bulunan patentli havalandırma sistemi, biberonun içinde hava kabarcıkları ve vakum oluşmasını önleyerek kolik sancısını, geğirmeyi, kusmayı ve gazı en az seviyeye indirir böylelikle bebeğinizin sağlığının korunmasına katkıda bulunur.

Diğer hiçbir biberonda olmayan bu hava akış sistemi, bebek beslenirken yanlardan biberona hava girmesini sağlar. Bu giren hava patentli özel havalandırma sistemi ile anne sütü veya mamanın üst kısmında birikir. Sıvının doğal akışı, bebeğin beslenme sırasında aşırı çaba ve emme gücü harcamasını önler. Anne sütü emmeye eşdeğer bir akış sağlar.

Bu sayede gaz sancıları, kolik krizleri, aşırı salya akışı ve kusma minimum seviyeye indirilir. Böylece orta kulak iltihabının başlıca nedeni olan emzik çökmesi önlenir.

Dr. Brown’s Handi Craft şirketinin markasıdır. ABD de en fazla satılan biberondur. Handicraft  tüm Dünya’ya Dr. Brown’s markasını ihraç etmektedir. Vilya bebek ürünleri A.Ş. 2000 yılından beri Türkiye distribüsyonunu  yapmaktadır.

Sepet

Alışveriş için, daha fazla ürün mevcut değil.

Sepetiniz boş.