Bebedor

Birlik DışTicaret A.Ş. 1984’den beri bebek ihtiyaç ve bakım ürünlerinin yurt içi ve yurt dışında üretilmesi, ithalatı, dağıtımı ve ihracatı üzerinde çalışmakta olup bu konuda tartışmasız Türkiye’de öncü olmuştur.

1992 yılında kendisine ait patentli Bébé D’or markasını yaratarak kısa bir sürede piyasanın lider ismi olmuş ve bir dünya markası olmak yolunda, sürekli kendini yenileyerek, emin adımlarla ilerlemektedir. 2000 yılında, gaz sancılarını doğal olarak azaltan, emzirmeye eşdeğer bir beslenme sağlayan ve Anne sütünde de bulunan A, C ve E vitaminlerinin korunmasına yardımcı olan patentli Dr.Brown doğal akış biberonunu bebeklerimizin kullanımına sundu.

Doktor bir baba tarafından kendi çocuğu için tasarlanan ve en iyi medikal tasarım ödülünün yanı sıra birçok uluslararası ödüle sahip Dr.Brown’s biberonlarının piyasaya sürüldüğünden bu yana Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız.

Birlik ailesi olarak biz gücümüzü 33 yıllık sektör tecrübesinden almakta ve anne babalara bebeklerini büyütürken onların sağlıkları için güvenli ürünleri sağlayarak yardımcı olmaya devam edeceğimize söz veriyoruz.

Güveniniz için teşekkürler…

Birlik Dış Ticaret A.Ş.