Haberlere Geri Dön

Dr. Brown’s Yılın En İyisi Ödülünü 13.Kez Kazandı…

12 Nisan 2017, Çarşamba

American Baby Dergisi tarafından her sene düzenlenen anne ve babaların tercih ettikleri markaya verdikleri oylarla belirlenen “Yılın En İyisi Ödülü”ne 13. kez üst üste yine Dr.Brown’s Biberonları layık görüldü.

Dr. Brown’s biberonları; anne ve babaların seçimlerinde büyük etkisi olan gaz sancılarını önlemesi, besindeki C, A ve E vitaminlerini koruyor olması BPA içermemesi ve tasarımı ile daha önceki senelerde olduğu gibi bu sene de “Yılın En İyisi Ödüllü”nü kimseye kaptırmadı.

Dr. Brown’s biberonlarında bulunan patentli özel hava dolaşım sistemi; vakum ve hava kabarcıklarını önleyerek, biberona giren havanın sütün ve mamanın üst kısmına çıkmasını sağlar ve bebeklerin süt ve mamayla beraber hava yutmasına engel olur. Havalandırma sistemi ile tasarlanan biberonlar, emzirmeye eş değer vakumsuz bir beslenme sağlar. Böylece vakumun olumsuz etkileri veya hava kabarcığı yutmanın neden olduğu kolik sancıları, mide ve bağırsak gazları şikâyetlerini azaltır. Dr. Brown’s biberonları iç kısmında bulunan patentli özel hava dolaşım sistemi sayesinde sütün ve mamanın hava ile temasını engelleyerek havanın süte ve mamaya karışmasını önler,  süt ve mama azaldıkça biberonda hava kabarcığı oluşmasına engel olur ve mamanın oksitlenmesini önleyerek besindeki A, C ve E vitaminlerinin değerini korur. Hava, anne sütü veya mama ile temas etmediğinden Dr. Brown's Biberonları besin değerlerinin korunmasına yardımcı olur. Dr. Brown’s Biberonları içindeki patentli özel hava dolaşım sisteminin yarattığı doğal akış sayesinde hava, biberonun üst kısmına aktarıldığından süt ve bebek maması emzikten serbestçe akar ve bebeklerin aşırı emme gücü harcamasını engeller. Böylece bebekler çabuk yorularak emmeyi bırakmazlar. Biberondaki pozitif basınç da emziğin katlanmasını ve bebeğin kulağında sıvı birikmesini önlemeye yardımcı olur. Hava akış kanalı ile birlikte kullanılabileceği gibi çıkartılarak da kullanılabilir.

Birlik Dış Ticaret A.Ş.  tarafından bebeklerin kullanımına sunulan Ödüllü Dr.Brown's Biberonlarına tüm seçkin bebek mağazalarından ve eczanelerden ulaşabilirsiniz.